Služby

Naše společnost se snaží neustále zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. Neváhejte se sami přesvědčit o našich kvalitách.

Taxislužba

Taxislužba v České Lípě je hlavní činností naší firmy.  Objednat taxi si můžete 24 hodin denně na bezplatném telefonním čísle 800 10 10 80, emailem taxi.marianska@seznam.cz, na facebooku www.facebook.com/taxi.marianska, nebo přímo na adrese Mariánská 209, Česká Lípa. Využít můžete také další telefonní čísla, 602 10 80 80, 487 822 922 a 487 822 955. Ve dne v noci jsou Vám k dispozici řidiči, pro které je práce taxikáře hlavní činností, kteří si váží každého zákazníka a mají dlouholeté zkušenosti. Samozřejmostí je platná licence, průkaz způsobilosti řidiče taxislužby, pravidelné školení řidičů a další povinnosti profesionálního taxikáře. Naše vozidla jsou pravidelně servisována a každoročně procházejí kontrolou STK. 

Kurýrní služby

Nejrychlejší způsob přepravy zásilek, zůstaňte v kanceláři u svojí práce a my doručíme zásilku za Vás. Vyzvednutí do 15 minut od objednání, po doručení Vám zašleme informaci. Maximální rozměr zásilky je 1m x1m x 0,5m a váha 40 kg. Cena za doručení jedné zásilky v České Lípě je 100kč, 5ti zásilek 400kč, 10ti 700kč. Pro zásilky mimo Českou Lípu účtujeme základní poplatek 100/400/700 plus 9kč za každý kilometr do místa určení a zpět. Doručujeme zásilky nejen po Čr a i po celé Evropě. Pohyb řidiče můžete sledovat na internetu.

Drink servis

Odvoz vozu, neboli Drink servis je profesionální služba pro odvoz vašeho vozu domů či kamkoli potřebujete. Služba je určena řidičům, kteří nemohou nebo nechtějí z jakéhokoliv důvodu právě řídit svůj vůz a potřebují sebe i auto přepravit na jiné místo. Nejčastěji tuto službu využívají řidiči po požití alkoholických nápojů. Drink servis můžete ale využít i v případě, kdy jste vyčerpaní nebo jste po lékařském zákroku, příp. vás zastihla jiná mimořádná okolnost. Váš vůz ale můžeme přepravit i bez Vás, v době, kdy nemáte čas, například do servisu, nebo na mytí a zpět.  Zavolejte nám a my odvezeme vás i vaše auto kamkoli v České Lípě a okolí. Cena za odvoz Vašeho vozu po České Lípě je fixní a činí 200 kč. Pokud potřebujete vůz odvézt mimo Českou Lípu je cena 200 kč plus 30 kč za každý kilometr od značky Česká Lípa.

Mikrobus

Jste větší skupina lidí a chcete cestovat společně? Nabízíme Vám vozidlo Ford Transit pro přepravu 8 cestujících + řidič. Vozidlo je potřeba objednat alespoň 24 hodin před plánovanou cestou.

 

TOPlist